Kapı Yönetim Sistemi (KYS)

KYS (Kapı Yönetim Sistemi) Deutschtec kapısını kişisel ya da dizüstü bilgisayarınızdan izlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olan bir masaüstü uygulamasıdır. Tek yapmanız gereken USB kablo ile bilgisayarınızı kapınıza bağlamak ve KYS uygulamasını çalıştırmaktır.

Kapının durumunu istediğiniz gibi görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Kimlik doğrulama parolaları tanımlayarak yetkisiz kişilerin kapı konfigürasyonlarını değiştirmelerinin önüne geçebilirsiniz.

Tüm Ayarları tek bir pencerede görüntüleyebilir,
bu ayarlar için yeni değerler belirleyebilirsiniz.

Birkaç tıkla Kapı İlk Kurulumu, Fabrika Ayarlarına Dönüş ve Kullanıcı Varsayılanları Oluşturma gibi mevcut prosedürleri çalıştırabilirsiniz.

KYS uygulamasını kullanarak, Bluetooth, Wi-Fi ya da internet bağlantısı gibi mevcut seçenekler arasından nasıl bağlanacağınızı seçebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı doğrudan tek bir kapıya bağlanır. Ancak başka bağlantı seçeneklerini kullanırsanız, Wi-Fi bağlantısı üzerinde tespit edilen ya da internette kayıtlı tüm kapıları eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

KYS kapı durumunu ve ayarlarını görüntüleyip değiştirebilmenize ve Fabrika Ayarlarına Dönüş ve İlk Kurulum gibi her türlü mevcut prosedürü çalıştırabilmenize olanak sağlar.