Hakkımızda, Misyonumuz, Vizyonumuz & Değerlerimiz

Vizyonumuz ve misyonumuz, istisnai ve üstün kalite ve modern giriş çözümleri üretmektir. DIN ISO 9001: 2008, DIN sertifikasına sahip 18650-1: 2005, DIN EN 60335-1: 2007 ve EN ISO 13849-1: 2008 ve FTA’nın seçkin bir üyesi olmak (Almanya Otomatik Kapılar Derneği), müşterilerimize  mutlak mükemmellikten başka söz vermiyoruz. Elektronik, Makine Mühendisliği, Yazılım ve Tasarım Ekipleri sizin için, sürekli olarak giriş sistemlerinde devrim  oluşturmaya çalışıyorlar. Otomatik kapı piyasasında seçenek çok var.  Titiz kaliteli kontrolu, ürünlerimizinmümkün olduğunca kusursuz piyasaya girmesini sağlamaktayız.

DEUTSCHTEC OTOMATİK KAPILAR: Tasarım ve üretimde verimlilik ve zarafet.

Outside area

Misyonumuz

Deutschtec GmbH dünyanın en etkileyici otomatik kapı sistemleri üreticilerinden biridir. Kapı motorlarımız mümkün mertebe sorunsuz ve yumuşak çalışır ve size inanılmaz bir kalite sunar. “Akıllı ve işlemci kontrollü sistemlere” yepyeni bir anlam verdik. İster bağımsız uygulama ister dev projeniz için güvenilir bir çözüm arayışında olun, Deutschtec yanınızda. Deutschtec’in yaratıcı giriş çözümleri size bol bol tasarım özgürlüğü sunarken, hak ettiğiniz mükemmel güvenilir sistemi sağlar. Sistemlerimizin ilham veren ileri teknolojisi ve benzersiz zarif tasarımları, modern mimarinin her ihtiyacını karşılamaktadır. Estetik özelliklerden geleceğe yön veren kişiselleştirilmiş yaklaşımlara kadar en uygun kapı motoru isteklerinizin Deutschtec tarafından karşılanacağını garanti edebiliriz. Bizimle her şey mümkün!

Uluslararası Ağımız

Sunduğumuz olağanüstü kalitenin kaynağı Araştırma ve Geliştirme ekibimizin sıra dışı ve modern giriş ihtiyaçlarınızı karşılamak için durmaksızın geliştirdiği yaratıcı çözümlerdir. Elektronik, Makine Mühendisliği, Yazılım ve Tasarım birimlerimiz sizin için en modern sistemleri geliştirmek amacıyla durmadan çalışmaktadır. Deutschtec’teki titiz ürün kontrolü ürünlerimizin pazara mümkün olduğunca kusursuz girmesini sağlamaktadır. DIN ISO 9001: 2008, DIN 18650-1: 2005, DIN EN 60335-1: 2007 ve EN ISO 13849-1: 2008 sertifikasına sahip olan seçkin bir FTA (Almanya Otomatik Kapı Üreticileri Birliği) üyesi olarak müşterilerimize mutlak mükemmellikten başka söz vermiyoruz.

Geçmiş

Oldukça genç bir şirketin bu kadar kısa sürede gelişip büyüdüğünü görmek kesinlikle fevkalade bir durum. 2005 yılında Frankfurt am Main’de kurulduğundan beri, Deutschtec çok yol kat etti. 2006’dan bu yana gururla Berlin’de bulunuyoruz ve çok çeşitli ürünler geliştirmek için mucizeler yarattık.

9000 m2’lik bir alana yayılan fabrikalarımız ve üretim sahamız Petershagen/Eggersdorf’ta çok iyi bir konumda olup, en yeni teknolojileri kullanarak, en etkileyici tasarımları hayata geçirmeyi sürdürmektedirler.
2024 YILI İÇERSİNDE KURMUŞ OLDUĞUMUZ DEUTSHTECTURKİYE ORTAKLIĞIMIZ FALİYETLER,NE BAŞLAMIŞTIR…